Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: owca
Pon Paź 31, 2011 2:42 pm
Autor Wiadomość
...
Informacje ogólne

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 8:49 pm   

Mysle ze za duzo palisz :D

ZED 
*

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 8:59 pm   

No No :-o Zacny z Ciebie gawędziarz Aleksandrze :spoko: .
Co prawda myślałem, że masz na myśli jakąś przedziwną (nie poznaną mi dotychczas) odmianę monoBalansu ale to przebija wszystko :yes:
Zaiste Proces Wydobycia Węgla odzwierciedla progress i życiowe koleje niejednego Kuglarza w tym Kraju.

A co do palenia to nie wiem jaki masz towar ale podziel się :-D :evil:

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 1

Wysłany: Pon Paź 31, 2011 11:51 pm   

E tam od razu palenie :P Kuglarstwo mi po prostu mózg wypaliło, proste :P

I nie śmiejcie się ze mnie, bo doszły mnie słuchy, że górnicy szykują jakąś specjalną akcję upamiętnienia rocznicy powstania wynalazku pierwszego kuglarza górnika. Mają zamiar otworzyć skup przetopionego węgla (tzw. popiół) i zrobić z niego szkielet pod budowę utylizacza białego inaczej syfu zwanego potocznie przez budowlańców chatek Kubusia Puchatka 'niewybitnie ciemnej sadzy' przewyższającą nawet Burj Dubai. Pewnie mi nie wierzycie, ale widziałem rysunek techniczny oraz inne plany owej konstrukcji. Wykupiłem prawa autorskie, więc jak znajdę te dokumenty gdzieś w czeluściach mej przestrzeni osobistej to chętnie tu wrzucę. No, ale nie o tym mowa. Kontynuując, taki prysznic będzie zapewne żłopał olbrzymie ilości wody. Trwa już akcja 'Zakręcaj wodę podczas mycia!', która ma zagwarantować zapas wody na owy cel. Oczywiście bez pomocy się nie obejdzie. Dwie wspólnoty naszego globu już zadeklarowały swoją pomoc, mianowicie 'Familia Zamiłowań Kuglarskich Ogniw' oraz 'Ogniw Kuglarskich Zamiłowań Familia' przekaże po 2,3 litra wody! To stosunkowo niewiele, ale wierzę, że dzięki temu postowi zgłoszą się kolejne organizacje czy klany chętnych udzielenia pomocy w takim przedsięwzięciu. Jeśli w kimś czytając to, odezwie się nutka bezinteresownej chęci pomocy, to śmiało, poniżej jest wolne pole, w które można wpisać swoje litry czy inne materiały, które w ramach taktowania myśli darczyńcy mogą być teoretycznie pomocne

edit: Post odbiega od głównego tematu, więc w ramach ogólnego spokoju dodam, że na rowerze owszem, gwiżdżę :P

czasem

...
Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 8:47 pm   

Dobra to ja daje 2 litry ty bierz ogorki i jedziemy z koksem :D zeby nie bylo offtopu ...ja mam jazde caly czas ale tylko czasami gwizdze :D

ZED 
*

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lis 01, 2011 8:58 pm   

ojej napisał/a:
Dobra to ja daje 2 litry ty bierz ogorki i jedziemy z koksem :D

ogórki? woda? czyżbym czuł kiszone :-P
a tak w temacie: dziś zawiązałem krawat jadąc na mono ( nawet prosto wyszło) :-D

...
Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 8:38 pm   

Taa a po kiszonym poleci sledzik z calym akwarium :D

*
Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lis 07, 2011 4:38 pm   

Gwizdanie na mono to przeżytek :P
http://www.youtube.com/watch?v=xwoCQPwJV5M

ZED 
*

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lis 07, 2011 6:36 pm   

Baryla napisał/a:
Gwizdanie na mono to przeżytek :P
http://www.youtube.com/watch?v=xwoCQPwJV5M

:-o Normalnie obaliłem się na plecy ze śmiechu, ten koleś wymiata :hahaha: :hahaha:
Ja tez tak chce :!: :!: :!:

Odpowiedz do tematu