Poprzedni temat «» Następny temat

Otwarty przez: Biale_konie
Sob Sty 02, 2010 1:15 pm
Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 2:53 am   

...jazda na rowerze - rekord 120m
...jedzenie - umiem widelcem a nawet nożem
...w sikaniu na siedząco
...mocowaniu majtek na pośladkach
...wkładanie języka do czyjejś dziurki w nosie
...w wpisywaniu emotek -
:-) ;-) :-( :-D :? :| :clever: :-P :roll: :zawstydzony: ;] :!: :?: :idea: :arrow: :cfaniak: :yes: :no: :evil: :-o :hahaha: :help: :cisza: :czytaj:
...robienie loda - ale tylko zimą
...no i oczywiście nie mam sobie równych w pływaniu - ratownicy wyciągają mnie z wody z zawiści i wpychają język do gardła jak widzą jak pływam...a czasem nawet cisną po klacie :-(

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 1

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 7:27 pm   

- Chemia
- Gotowanie
- Informatyka
- Nie prawda, ja umiem walić więcej emotikonów:
:-) ;-) :-( :-D :? :| :clever: :-P :roll: :zawstydzony: ;] :!: :?: :idea: :arrow: :cfaniak: :yes: :no: :evil: :-o :hahaha: :help: :cisza: :czytaj: :spoko: :glupek2: :co: :placze: :czarodziej: :boks: :przytul: :cmok1: :glaszcze: :piwo: :heej: :brawo: :ok: :dokitu: =] :nauka: :papa2: ?? !! :rotfl: :sciana: :tancze: :tuptup: :killer: :zdrowie: :beksa: :buja: :aniol: :tylek:

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lip 18, 2008 9:16 pm   

Po ostatnim miesiącu mogę się założyć, że robię najlepszą pizzę z Was wszystkich :) Pod warunkiem, że mam gotowe placki, zgniatarkę, pulpę i piec z taką kamienną płytą. :) A na pewno robię tę pizzę najszybciej :D . Umiem też na oko odmierzyć 230 g sera!

.:Rusałki:.

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 10:00 pm   

a ja 90, 108 i 126 gram piasku :)

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lip 21, 2008 11:04 pm   

Cytat:
Po ostatnim miesiącu mogę się założyć, że robię najlepszą pizzę z Was wszystkich :) Pod warunkiem, że mam gotowe placki, zgniatarkę, pulpę i piec z taką kamienną płytą. :) A na pewno robię tę pizzę najszybciej :D . Umiem też na oko odmierzyć 230 g sera!

Pogadamy za 4 misiące, jak będziesz miała podobny staż w robieniu pizzy do mojego, i kiedy nabawisz się (nei polecam) takich poparzeń jak ja. narazie, to chyba jednak wygrywam w tej konkurencji. :P

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 22, 2008 12:46 am   

Ale Tintale ma staż w kręceniu ogniem. Smyczą trudniej się poparzyć niż poikami ;)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 22, 2008 1:29 pm   

Dzięki Rhalf ;) . A dłuższego stażu już nie będę miała bo wczoraj byłam ostatni dzień w pracy ;) . Na szczeście nie zalezy mi na tytule najlepszej wymiataczki robienia pizzy, bo dość juz mam tej roboty, tych ludzi, co ciągle narzekają, że ten kotlet to przecież jest mielony, albo sojowy, a nie drobiowy, że sera za mało, że za zimne, ze za ciepłe...... Yh.

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 22, 2008 7:37 pm   

W moim rozumieniu powiedzenie że ktoś ma długi staż w kręceniu poikami to oszczerstwo

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 23, 2008 10:26 am   

Mam dar skutecznych pertraktacji z miejskimi pijaczkami którzy robią dym na oddziale w szpitalu lub z niego uciekają. ostatnio nawet udało mi się jednego przekonać by się zgodził na przyjęcie na oddział detox :D :D :D bójcie się koncerny alkoholowe phyhy

poza tym?? Najlepsza w dyganiu ;] ..jak słyszę muzykę która lubię ( a takiej jest sporo ) łepek mi dyga niezmordowanie góra i dół, wytrzymałościowo pobijam każdego, co wnerwia sporo ludzi, potrafię śpiewać i rozmawiać jednocześnie..wiem że to nie ładnie, ale nie jest to z mojej strony brak szacunku wobec rozmówcy, to jest po prostu objaw uzależnienia od muzyki :)

nikt nie pobije mnie w ilości pochłanianych omletów. I pierogów, mój rekord gdy byłam na prawdę głodna zjadłam 23 pierogi wielkości około 1,5 grubości na 2-3cm szerokości i na 6-7 cm długości, sama nie mogę pojąć gdzie mi się to zmieściło :)

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 2

Wysłany: Nie Lip 27, 2008 8:46 pm   

ja Cię mogę przebić we wchłanianiu takich pierogów, byle nie ruskich :roll:
ja się mogę ścigać w pisaniu smsów, ale ostatnio mi się komórka zepsuła (klawiatura padła, jakby co :P ) i musze się do nowej przyzwyczaić :yes:

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Sie 04, 2008 5:23 pm   

o ja cie .....
to ja dam tylko :
• tajniacki miszcz w ciętych ripostach
• Atut : wymyślanie głupot, zapomiętywanie utworów w nieznanych językach
i tyle.
można by się wychwalać że cpp, że opengl, że matlab, że fiza .... ale cóż mi po tym. Najlepsze są te umiejętności, które nic ci nie dają.

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 1

Wysłany: Nie Sie 31, 2008 4:14 pm   

Dessi napisał/a:
nikt nie pobije mnie w ilości pochłanianych omletów. I pierogów, mój rekord gdy byłam na prawdę głodna zjadłam 23 pierogi wielkości około 1,5 grubości na 2-3cm szerokości i na 6-7 cm długości, sama nie mogę pojąć gdzie mi się to zmieściło

Tylko 23? Zjadłem na kolację 50 pierogów (na zimno, i róskich) bo były w lodówce, i jeszcze jakoś tak jeść mi się chciało. :-P :roll:

.
Informacje ogólne

Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:33 pm   

a ja lepiej niż wszyscy gotuje budyń czekoladowy.. :zawstydzony:

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:51 pm   

A ja robię najlepsze na świecie faworki :D I to potwierdza moja rodzina, moi sąsiedzi, którzy przychodzą jak robię, i moja była klasa, bo dla tej nowej narobię jak będzie sezon :D Jakby ktoś miał ochotę zapraszam. Kruchutkie z cukrem pudrem. mm....

A tak pozatym najczęściej z Was wszystkich choruję na zapalenie zatok.

Jako jedna z nielicznych wybiłam sobie palec treningowym kontaktem.

No i wiersze piszę ^^

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:52 pm   

447xpro napisał/a:
Dessi napisał/a:
nikt nie pobije mnie w ilości pochłanianych omletów. I pierogów, mój rekord gdy byłam na prawdę głodna zjadłam 23 pierogi wielkości około 1,5 grubości na 2-3cm szerokości i na 6-7 cm długości, sama nie mogę pojąć gdzie mi się to zmieściło

Tylko 23? Zjadłem na kolację 50 pierogów (na zimno, i róskich) bo były w lodówce, i jeszcze jakoś tak jeść mi się chciało. :-P :roll:

Gratuluję..

slepiec napisał/a:
zapomiętywanie utworów w nieznanych językach

to mi przypomniało jak kiedyś na studiach powalałam znajomych na łopatki czytając bezbłędnie i płynnie zawiłe długie nazwy bakterii i związków chemicznych :-P :-P :-P

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:59 pm   

I stąd ten umarły jednokomórkowiec.?
Ja umiałam na pamięć to coś co śpiewała taka pani co machała porem. Później to było przerobione na Holy Dolly Song.

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:06 pm   

pani z porem = Levan Polkka(w wykonaniu Loitumy - fińskie) ... też znałem, jednak wolę coś Korpiklaani, choćby Palovana (też fińskie) czy Tyr'a(Ormurin Langi całego jeszcze nie opanowałem).
coś z bliższych państw - taki utwór 'Alus Alus' Zalvarinisa(lit) - łatwo się nauczyć.

Dessi wybiłaś sobie palec kontaktem ? takim elektrycznym ? to jest dopiero coś !

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:30 pm   

Ja sobie wybiłam palec.
Co do kontatków, kiedyś w szkole pociągnęłam mocno kabel, wyrwałam gniazdko, które przy zdeżeniu z podłogą pękło i w tym momencie mój kolega głośno i wyraźnie powiedział KUUUURRRR.... i w tej chwili weszła nauczycielka pytająca ,,Maćku coś się stało.?" :hahaha:

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:51 pm   

Ja sobie wybiłam palec spadając z łóżka przez sen ;P

a Loituma?? Świetna, polecam tez z innych skandynawskich piosenek:

"Ridom Ridom" i "Krstallen del finna" i "Per Tyssons dottrar i venge" Falconera, "De var en litten gut" , a także "kuolema tekke taiteilijan" i "Lappi - part 1" czyli "Erämaajärvi"

Majlenek, stąd właśnie ta padlina mi w głowie hihi

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Sty 13, 2009 9:27 pm   

Tintale napisał/a:
Po ostatnim miesiącu mogę się założyć, że robię najlepszą pizzę z Was wszystkich :)

Zakład,że nie? :clever:

Odpowiedz do tematu