Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Paź 24, 2012 6:27 am   

Dziś o 3 rano przekroczyliśmy milion odwiedzin naszej strony internetowej. Tym samym chciałbym bardzo podziękować ekipie kuglarstwa, moderatorom oraz osobom tworzącym to miejsce, czyli Wam - kuglarzom internautom. Jestem bardzo podekscytowany tym co udało się nam wspólnie stworzyć. Przypominając sobie początki, ogrom pracy, niepewność, porzucenie stałej pracy na rzecz portalu - nie żałuję swoich decyzji. Dzięki Wam wiem, że serwis kuglarstwa jest potrzebny. Jestem przekonany, że wspólnie będziemy go dalej rozwijać by zaspokoić nasze żądze wiedzy, nowinek oraz by integrować kuglarskie środowisko.

Korzystając z tej milionowej okazji postanowiliśmy odświeżyć nasze koszulki z logiem portalu i wydać nową serię. Do wyboru jest wiele kolorów zarówno krojów męskich jak i damskich. Dodatkowo możecie spersonalizować swoją koszulkę umieszczając swoje imię lub ksywkę. Taka możliwość pojawia się raz na 3 lata (Ostatnio w 2009).

Pierwszą koszulkę otrzymuję kamilaf22 z Częstochowy. To ona jako pierwsza wytypowała poprawnie datę milionowego wejścia i tym samym wygrała organizowany przeze mnie konkurs. Gratuluję.

Bas - założyciel i administrator serwisu.

Zobacz Jak typowaliśmy milion | Pierwsze refleksje po

miltionowe-odwiedziny.jpg
Plik ściągnięto 34 raz(y) 113,41 KB

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Paź 31, 2012 11:19 pm   

Cześć.
No tak bez fałszywej skromności to ja założyłem temat o 1 mln wejść na forum, ale to wszyscy użytkownicy stworzyli tą piękną liczbę. Ja jestem na forum dopiero od 1,5 miesiąca i mam 50 wejść na forum.
Zaszokowało mnie to, że Ty bas (jeśli mogę pisać na Ty, bo jesteś starszy) zrezygnowałeś z pracy zawodowej na rzecz forum. Wielki szacun! Nie sądziłem, że to wymaga aż tak dużo poświęcenia.
Co jakiś czas postaram się coś wartościowego dopisywać. :)

Ach tak, jakbym mógł zapomnieć. Jak będę maił określone fundusze to zakupie w przyszłości i koszulkę kuglarstwa i rusałki.
Ostatnio zmieniony przez paulik Sro Paź 31, 2012 11:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu