Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Paź 28, 2012 7:52 pm   

Już dawno nie przeżywałem tylu emocji podczas programu Mam Talent Czwórka znajomych, kuglarzy w jednym, półfinałowym odcinku.

Trójka to nasi użytkownicy forum, znani i cenieni w środowisku:
Barney - Tomasz Piotrowski - taniec z poi, (finalista IV edycji)
Shao - Michał Szałucho - manipulacje buugeng, s-staff, (uczestnik III edycji)
Dzielny - Kamil Dziliński - żonglerka kontaktowa (półfinalista I edycji)
Każdy z nich jest samoukiem. Poznali się na festiwalach kuglarskich. Mieszkają w zupełnie różnych regionach Polski. Barney w Rzezowie, Shao w Gdyni a Dzielny mniej więcej po środku czyli w Warszawie. Odległość jednak nie stanowiła przeszkody, żeby stworzyć zespół i wspólny pokaz. Do programu przyjechali jako MultiVisual. Na castingu zaprezentowali izolacje na obręczach lecz w półfinale zaskoczyli wszystkich tworząc nową jakość w pokazach multiwizualnych. Chłopaki połączyli precyzje izolacji z techniką laserową oraz iluzją optyczną. Na scenie, w rytm muzyki łamali światło lasera tworząc w przestrzeni różne figury. Ich pokaz zdobył największa liczbę głosów co oznacza, że znów ich zobaczymy tym razem w finale Mam Talent, czyli już za 3 tygodnie. Zresztą zobaczcie wideo z pokazu MultiVisual i przekonajcie się, jak wygląda skrzyżowanie matrixa z gwiezdnymi wojnami. Już nie mogę się doczekać ich następnego występu. Ciekawe czym teraz nas zaskoczą?

Czwartą osobą, kuglarką która wystąpiła w półfinałowym odcinku Mam Talent była Karolina Banaszek - absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie zaprezentowała pokaz na trapezie tanecznym. Jury było zachwycone a najbardziej Robert Kozyra. Niestety w rozliczeniu sms-owym Karolina zajęła 6 miejsce i tym samym odpadła. Pozostaje życzyć jej spełnienia marzeń połączenia trapezu tanecznego z jazdą figurową na lodzie.

Multivisual2.jpg
Plik ściągnięto 43 raz(y) 60,76 KB

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 1:28 pm   

bas napisał/a:
MulitVisual

Witam, z tego co wiem to nazwa tej grupy nosi MultiVisual (literówka, każdemu może się zdarzyć :) )

A w temacie to chłopaki dali czadu, nie mam pojęcia jak tego dokonali ale udało im się i to super. Obręcze były niezłe, ale lasery to mistrzostwo świata! Tylko co oni zaprezentują w finale, skoro jeden z tria powiedział, że nie wyobraża sobie trudniejszej rzeczy?

bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Paź 30, 2012 2:05 pm   

Tak właśnie - literówka związana z emocjami ;)
W tytule było poprawnie.

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Paź 31, 2012 10:27 am   

Oni z swoim talentem to mogliby spokojnie w Amerykańskim MT wystąpić i zapewne dostaliby się daleko :p

A co finału, jestem pewien że coby nie pokazali będzie warte uwagi :)

Odpowiedz do tematu