Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 2:47 pm   

5 Edycja Mam Talent dobiegła końca. W tym sezonie pojawiało się wiele występów zręcznościowych, kuglarskich, cyrkowych i gimnastycznych. Dużo więcej niż w poprzednich edycjach.
W samym finale mogliśmy obejrzeć trzy występy akrobatyczno gimnastyczne:
Anna Filipowska, Trio ETC oraz Delfina i Bartek.
Były też pokazy innych zręczności jak izolacje w wykonaniu MultiVisual czy układanie kostki Rubika przez Maricna Kowalczyka.

Widzowie zadecydowali, że w pierwszej trójce znaleźli się: tancerze Pitzo & Polssky, Anna Filipowska oraz Delfina i Bartek i ta ostatnia para wygrała program.
A Wam, który numer najbardziej się podobał? Zgadzacie się z ogłoszonymi wynikami?

final.jpg
Plik ściągnięto 46 raz(y) 130,78 KB

...

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 3:53 pm   

Oczywiście że najbardziej podobał mi się występ MultiVisual chłopaki na prawdę pokazali coś niepowtarzalnego.Zresztą rzadko kiedy mamy okazje zobaczyć takie występy w TV.Uważam,że byli bardzo oryginalni. Oczywiście zwycięzcom też należy się wielki szacun bo pokazali kawał dobrej roboty ! Jednak liczyłem cały czas na MultiVisual od pierwszego castingu już.Zresztą chyba cała ekipa występowała w Mam Talent w poprzednich edycjach i również trzymałem za nich kciuki :spoko: Wszystkie ich występy zrobiły na mnie ogromne wrażenie i czekam na dalsze osiągnięcia i rozwijanie swojej pasji !

**

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 4:13 pm   

Powiem krótko wszystkim uczestnikom należą się duże brawa, wykonali kawał dużej roboty. Osobiście liczyłem że MultiVisual wygra, ale poziom był wyrównany ze strony wszystkich występujących par :)

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 4:54 pm   

Szczerze mówiąc MultiVisual na pierwszych dwóch pokazach zrobili prawdziwe show, szczególnie pokaz z laserami był fenomenalny, gdyby to pokazali w finale ich szanse wzrosłyby o wiele punktów procentowych ale jak sami powiedzieli że to był ich najlepszy pomysł i nie wiedzą co pokażą w finale. Przed ich występem w finale miałem nadzieje że połączą wszystkie swoje umiejętności.
Ale tak szczerze mówiąc ucieszyłem się jak usłyszałem że nie wygrali śpiewacy ani tancerze :)
Ogólnie chłopaki szacunek :)

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lis 26, 2012 5:32 pm   

cinuxyyx napisał/a:
ani tancerze

Akurat ten duet taneczny który zajął drugie miejsce miał całkiem fajny układ w półfinale i szczerze mówiąc nie mam nic do nich bo tam był kawał roboty zrobiony.
Szczerze mówiąc najmilej zaskoczyło mnie Trio etc i po cichu liczyłem że dziewczyny wygrają bo to było coś patrząc na zwycięzców pierwszej edycji i inne duety akrobatyczne jak wyglądała różnica fizyczna osoby robiącej za bazę a partnera robiącego figury u dziewczyn aż tak różnic w warunkach fizycznych nie było widać a mimo wszystko np. zrobić bazę w pozycji mostku dla dwóch osób to już konkret i zwycięzcy tej edycji przy nich wyglądają dla mnie słabo :)
Przy MultiVisual liczyłem na jakiś zabawny występ z pixel poi ale nie mi oceniać to ich decyzja po zabawnym i lekkim występie castingowym z kółkami i widowiskowym w półfinale z laserami w finale dopiero końcówka pokazu była świetna. Ale wiadomo jak to ktoś gdzieś przytoczył w telewizji nie można zawsze zrobić wszystkiego co się chce a nie powiem że to było jakieś złe bo na pewno bym tego nie zrobił lepiej :)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lis 27, 2012 11:54 pm   

Czekałem na ten temat, ale prawdę mówiąc musiałem nieco zastanowić się nad odpowiedzią. Według mnie najlepszy był Marcin Kowalczyk, układający kostki rubika. Reszta też oczywiście prezentowała wysoki poziom, ale czy ja wiem czy Delfina i Bartek zasłużyli na zwycięstwo? Równie dobrze mogli to być Duo Creativo (Michał i Zbyszek), którzy weszli do steki najlepszych, ale nie dostali się do czterdziestki. Szkoda bo prezentowali coś podobnego do zwycięzców pierwszej edycji.

Co do Multi Visual to, wizualnie ciekawy pokaz, jednak wydaję mi się, że nie był to arcytrudny występ, więc chyba nie należało by im się to zwycięstwo. Ewentualnie stawiał bym na duet taneczny (tych dwóch chłopaków). A tak najlepiej to było by gdyby do finału doszedł jakiś żongler...

Odpowiedz do tematu