Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lis 02, 2007 12:27 pm   

od roku w berlinie cwicze chuste . Dla mnie jest to niesamowita rzecz - trudna, wymagajaca wiele wysilku - ale za to przepiekna - szczegolnie jesli ze wspinaczka na chuscie polaczony jest taniec...poczatki byly trudne nawet podstawa jaka jest wspinanie się na chuste zajelo mi troche czasu ...ö...ale tez chusta ma bardzo dobry wplyw na moje cialo i dusze- bardzo wzmacnia , fizycznie i am coraz ladniejszy brzuch :yes: ...po z atym lubie to zmeczenie fizyczne calego ciala , jakie czuje po treningu na chuscie ...
generlanie to jestem ciekawa czy , ktos się tym zajmuje z forum
mam zamiar niebawem zmontowac sobie wlasna chuste i przygotowuje oferte warsztatow z chusty - jestem ciekawa , czy sa ludzie zainteresowani takimi warsztatami
w berlinie zaczelam kurs chusty w cabuwazi - na kursie dla dzieci i mlodziezy - wiec jednoczesnie uczac się sama uczylam się tez - jak uczyc od podtaw dzieci i mlodziez - co na pewno jest dobre dla poczatkujacych...

Informacje ogólne
Pomogła: 1 raz

Wysłany: Pią Lis 02, 2007 12:57 pm   

Pewnie że tak!!
Wyobraź sobie , że w szkole cyrkowej nie ma tissue, a nawet jakby była, to nie miałby kto na niej nas uczyć :-(
Ja ćwiczę na linie od czasu do czasu (parę tricków z liny pionowej da się przełożyć wprost na tissue).
Bardzo bardzo bardzo :spoko:

Na marginesie:
Niestety, z tymi górnymi rekwizytami jest zasadniczy ambaras zawsze (kwestia podwieszenia). parę moich warsztatów z trapezu nie wypaliło bo...jakoś nie przewidziano tego, że warsztaty z trapezu wymagają podwieszenia rekwizytu!! :-P

Informacje ogólne

Wysłany: Nie Lis 04, 2007 11:35 pm   

dzis bylam w variete i widzialam wystep n linie wertykalnej i tez widzialam , ze nie ktore rzeczy znam z tiusse- nawet choc nigdy przedtem nie widzialam wystepu na linie wertykalnej
- wiec rzeczywiscie pare trickow da się przelozyc - ale nie wszystko to dwa odrebne rekwizyty
to prawda tez , ze z tymi rzeczami - zawsze jest problem , ze nie ma gdzie podwiesic
w lato mozna na drzewach , ale w zime to kiepsko na dworzu
ale wmontowanie podwieszenia nie jest az tak skomplikowane
to alternatywne variete , gdzie bywam w berlinie - jest w budynku - ktore wyglada jak duza stodola - a malo to stadol w polsce ?
TRZEBA TYLKO CHCIEC TO ZROBIC :cisza:

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Paź 16, 2013 6:39 pm   

a w jakim mieście prowadzisz warsztaty :) ?

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 10, 2015 5:28 pm   

W Gdyni powstała Szkoła Tańca w Powietrzu Mira Art
info na stronietu
Może to jeszcze nie światowy poziom ale od czegoś dobrze zaczać :)

Odpowiedz do tematu