Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
**
Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 5:02 pm   

Witam. Czy posiada ktoś powerizera lub skyrunnera? Co o tym sądzicie, warto kupić? a ma ktoś może dać spróbować? :)

Informacje ogólne
Pomogła: 4 razy

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 9:09 pm   

ja mam w poznaniu :) Jak wpadniesz na Ostródę to pewnie będą warsztaty :)

**
Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 9:33 pm   

hehe. Przydało by się jakoś w warszawie :) Ale dzięki :) jeśli uda mi się pojechać na pewno skorzystam:)

Informacje ogólne
Zaproszone osoby: 12

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 9:47 pm   

jak możesz sobie na niego pozwolić - warto!

**
Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 9:52 pm   

Wiem że warto :) . tylko wolę spróbować. jestem w troszke kiepskiej sytuacji. ważę 68 kg, a modele są jakoś 50-70 i 70-90. który lepszy?

EDIT: Czy to źle jeśli kupie skyrunnery?

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 10:37 pm   

zdecydowanie 70-90. Sama ważę 65 a mam 70-90 i serio o wiele lepiej mi się skacze gdy mam pod sobą 50-70.
Co do p.s
Może nie źle, ale to poprostu skyrunner jest zwykła podróbka, która może się rozwalić (choć niekoniecznie) i można zrobić sobie krzywdę d; Też od nich zaczynałam, i w porównaniu do siódemek czy poweriserów jest różnica.

Zerknij tutaj: https://www.facebook.com/7leagueboot.polska
albo
http://www.justjump.com.pl

Jak chcesz mogę popytać czy ktoś nie ma używanych ale wtedy ceny wahają się w granicach 800 zł

**
Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lip 03, 2012 10:40 pm   

Właśnie cymes w tym że mój fundusz rozciąga się do jakiś 500 zł na skyrunnery i dalej ni jak nie ruszy. Chyba na razie skyrunnery 70-90 a potem uzbieram na powerizery :)

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 12:04 am   

szkoda kasy. Pozatym nie wydaje mi się by skyrunner miał takie przedział wagowe. Odezwij się do mnie na GG to zobaczymy

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 7:58 am   

Z tego co mówią (bo sam nie skaczę- nie stać mnie, ale trochę czytam) to faktycznie Skyrunnery są słabsze. Można zamówić Pro-Jump Exo, jak liczyłem to wychodzi chyba 675 zł+ przesyłka i mówią, że te są już ok:) Niestety Powerisery i siódemki są straszliwie drogie...

**
Informacje ogólne
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 8:23 am   

Ja wychodzę zawsze z założenia, że biednego nie stać na tanie rzeczy i kupiłem Powerisery. Możesz napisać na lz@poweriser.pl i zapytać o jakieś używki w dobrej cenie (3 mies. gwarancji).

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 9:28 am   

Niby tak, ale mam kasę na minusie tak naprawdę, a rodzice kupili mi niedawno rower za ponad 2 kafle, więc nie zasponsorują:(

Informacje ogólne
Pomogła: 2 razy

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 12:10 pm   

Zdecydowanie bierz 70-90.
Skyrunnera ani innych badziewów nie kupuj, szkoda kasy, bo złamią się na bank, a nie wiem jak z serwisem, podejrzewam że słabo. Lepiej poczekaj, odłóż trochę kasy i kup 7LB albo PoweriSer (PoweriZer już nie istnieje i to też była podróba). Albo faktycznie kup używane.

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 2:55 pm   

Powerizer to nie była podróba skoro było normalnie sprzedawane przez dystrybutorów czytaj np Lukasusa. Poprostu to starszy model z innymi kolankami cieńszą gumą na kopytach. Więcej różnic nie pamiętam :P

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 6:25 pm   

Owszem była to podróba, jedna z wielu produkowanych przez Flying Locust. Z tym, że akurat legalna w UE, bo miała opłacone prawa patentowe. Z tego co pamiętam to przegrali sprawę o nazwę przez podobieństwo do PoweriSer i dlatego Z-tki zniknęły. I dobrze, bo było to badziewie niesamowite, ja swoje pierwsze załatwiłam po jakichś trzech miesiącach.
Jeśli nic się nie zmieniło, to Skyrunner legalny nie jest, zwłaszcza że nie spełnia żadnych norm. A jak je znajda na cle, to robią im tak: http://www.youtube.com/watch?v=rg8D3IyZvAs Swoją drogą warto poczytać komentarze.

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 6:47 pm   

Nie, to nie była podróba... Były robione przez tych samych ludzi, były takie same jak stare modele eS-ek. A PoweriSery są strasznie drogie i szkoda, że zetki zniknęły, bo więcej ludzi mogłoby sobie na to pozwolić.

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 9:07 pm   

Czytałam właśnie kiedyś o tym co Morgana pisała i już mi się przypomniało, Milą mi się pojęcia podróba/niepodróba legalne/nielegalne :p

Na allegro warto czasem spojrzeć czy nie ma czegoś ciekawego. Tylko trzeba uważać jak było wcześniej powiedziane

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Lip 04, 2012 10:04 pm   

Tak, jak ktoś lubi wymieniać sprężyny co miesiąc i przy każdym skoku zastanawiać się czy strzelą już czy dopiero za chwilę, to zetki były rzeczywiście fantastycznym rozwiązaniem ;-) Uwierz, S-ki to nie to samo, 7LB tym bardziej.

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:10 am   

najlepiej wejść na forum powerków i tam się popytać, może znajdzie się ktoś kto będzie chciał sprzedać używane nawet za 800zł, a jak nie to Lukas wam doradzi lepiej niż my :p

http://forum.powerizer.pl/index.php Polecam

**
Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lip 09, 2012 7:21 pm   

Osobiście bardziej poleciłbym forum dotyczące powerbocków ogółem:

http://www.justjump.com.pl

A to dlatego, że tutaj piszą o wszystkich modelach i markach a na forum PR cóż... nie tajemnicą jest, że powerki są tam wychwalane choć wcale nie są najlepsze ;) I masz również szanse na kupno np tanich używanych 7leg (mega wygodna sprężyna) albo jakichś bocków 2 generacji.

Pozdrawiam!

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:57 pm   

Nawet w regulaminie mają zakaz wspominania o innych markach, a osoby które są bezpośrednio związane z innymi markami mają banna na forum PR. Nie ma to jak dbać o własne interesy.

Odpowiedz do tematu