Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lis 21, 2008 7:13 pm   

To jest możliwe. Kwestia nauczenia się sposobu, który pozwala na takie układania i uzbrojenie się w cierpliwość. W dużej mierze jest to pamięciówka, więc po jakimś czasie układasz jak automat. (;

...
Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lis 22, 2008 4:49 pm   

to że mam średnią 21.50s to nie znaczy że każde ułożenie tyle trwa , są lepsze i są gorsze ułożenia , mierzy się 12 czasów z nich odrzuca się najlepszy i najgorszy czas. jasne że da się układać równo , trzeba trenować.Speedcubing nie polega na tym że mierzy się czas i układa kostkę na logikę B.Z.D.U.R.A tutaj chodzi o rozpoznawanie algorytmów i jak najszybsze je wykonywanie :D o to jak wygląda najpopularniejsza metoda - Fridrich - tutaj krzyżyk robimy na logikę , później używamy wymyślonych przez siebie algorytmów do F2l'a (do zrobienia 2 warstw ) a następnie używamy wkutych algorytmów do ostatniej warstwy ;-) proste?
pozdro ;-)

Informacje ogólne
Pomogła: 4 razy

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 5:11 pm   

Ja się bawię od dwóch tygodniu, i udało mi się ułozyć cztery razy z czego 3 dziś:D
Ale układam metodą podstawową

**
Informacje ogólne

Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 10:45 pm   

Mój najlepszy czas to 19.93;) a ze średniej słabo bo 35.32;p a układa która inne kości np 4x4x4, 2x2x2, megaminxa albo piraminxa??

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Kwi 11, 2012 11:38 pm   

ja kiedyś ukkładałam ale nie można nazwać tego speed* :p teraz mój rekord to coś koło 55 s [; i nadal LBL

.
Informacje ogólne

Wysłany: Czw Sty 31, 2013 6:39 pm   

Mój rekordzik to 54 s ;p i to LBL'em. Założyłem sobie, że zejde LBL'em poniezej minuty to ucze się fridricha uproszczonego ;p teraz jestem w mniej wiecej polowie algorytmów :)

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lut 01, 2013 8:58 pm   

Widze że serio musimy się spotkac ;D Może będę miała jakaś motywacje na fridricha bo nawet udało mi się nauczyć kilka algów F2L ale motywacja spadła i znów jestem w punkcie wyjścia. Czyt. LBL :P

.
Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 2:28 pm   

No bo najpierw trza się uproszczonego nauczyć ;p F2L jest dosyc trudny więc nie ma sensu się go uczyc od razu. Zwykłego Fridricha uczy się około roku. Wiesz w sumie spotkać bym się mógł i to nawet jutro tak po południu ;p

Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 6:53 pm   

akurat mi nie pasuje bo mam zajęcia a potem rehabilitację . No ja mówię o uproszczonym Fridrichu. Nie będę porywać się z motyką na słońce ;D

.
Informacje ogólne

Wysłany: Czw Lut 07, 2013 10:13 pm   

Ja mam napięty grafik, bo ostatnio się przeprowadzilem poza Poznań i nie zawsze w nim jestem. To ty się uczyłaś F2L do uproszczonego? ;p Przecież to nie idzie ze sobą w parze. Uproszczony to tylko PLL i OLL.

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Lut 08, 2013 11:16 am   

Do gornej warstwy nie doszlam jeszcze ;;p stwierdzilam ze naucze się f2l a potem pojde wyzej, ale to chyba nie byla dobra metoda

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Lut 11, 2013 12:02 pm   

Witam, ja umiem układać kostkę LBL-em od dawna ale od grudnia zabrałem się za układanie tak na serio, nauczyłem się uproszczonego Fridricha i z dnia na dzień widzę postępy ;-) . taka moja sprawdzona metoda nauki: najpierw nauczyć się z upr. Fridricha tych podstawowych OLL'i i 2 główne PLL'e (U i A), potem najlepiej moim zdaniem jest uczyć się wszystkich PLL'i, a dopiero potem wziąć się za F2L. :-)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 12, 2013 12:14 am   

To ja się chyba od końca za to wzięłam ;D

Odpowiedz do tematu