Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 7:01 pm   

Witam!
Mam takie pytanko dotyczące talerzy, moja sąsiadka kupiła córce talerze do kręcenia z kijkami, i prosiła bym ją nauczyła, ja umiem kręcić jednakże w tych jest problem ponieważ to wcięcie pod spodem mają bardzo słabe że nie da się tak zawieść na kiju tego talerza. Wiecie czy nadają się one do czegoś (być może ja nie wiem :) ) da się nimi jakoś rozkręcać? Proszę o odpowiedź :D

bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:47 pm   

Bawiłem się kilkoma rodzajami talerzy (około 8) i wszystkie dały się rozkręcić. Nie próbowałem sił z tymi co po hipermarketach się pojawiały, więc moja wiedze nie jest pełna. Daj zdjęcie, będzie łatwiej zidentyfikować co tam macie.

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 5:41 pm   

Zdjęcia umieściłam w załączniku, z góry dziękuje za odpowiedz :D

P6040006.JPG
Plik ściągnięto 40 raz(y) 77,86 KB

P6040005.JPG
Plik ściągnięto 38 raz(y) 79,07 KB

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 10:02 pm   

Rozkręcenie go uważam za wyzwanie :D
Nie wygląda jak te z którymi miałem do czynienia. Wydaje się bardzo twardy, mam rację?
Za ten wąski rant może i trudno zawiesić talerz na kijku, ale może z ruchu się da rozkręcić. Bo potem już powinien łatwo na środek wpaść. Przy takim wyżłobieniu...

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Cze 04, 2013 10:12 pm   

masz rację jest twardszy niż te na których ja się uczyłam, no tak ale jak go rozkręcić z ruchu? jak to widzisz? :P

Informacje ogólne
Pomogła: 2 razy

Wysłany: Czw Cze 06, 2013 5:27 pm   

Ale on od rantu ma najpierw płasko, a dopiero potem wyżłobienie o_O Mam wrażenie, że ten, kto to wyprodukował wcześniej widział talerze tylko w TV.

bas 

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Cze 25, 2013 7:47 pm   

Po zdjęciach wygląda na to, że talerzyk zupełnie nie nadaje się do nauki rozkręcania. Chyba, że to rozkręcanie ma polegać na tym, że nasadzamy talerz na tyczkę trafiając ją w sam środek talerza a następnie delikatnie popychamy talerz drugą ręką.

Nie mniej polecam kupić normalny sprzęt, a ten talerzyk przywieźć na jakiś festiwal kuglarski. Chętnie byśmy zorganizowali konkurs kto z kuglarskich wymiataczy go rozkręci ;)

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Cze 25, 2013 8:26 pm   

jak na to patrze naprawdę rozkręcenie tego sprzętu jest wyzwaniem dla niejednego animatora, który kręcił już nie jednym talerzykiem xD

Ale nasi coś wymyślą, przywozić trzeba i testować :)

Odpowiedz do tematu