Poprzedni temat «» Następny temat

Autor Wiadomość
Informacje ogólne

Wysłany: Czw Mar 14, 2013 9:39 pm   

Nowiutka na forum pytam gdzie mogę nauczyc się tańczyć na szarfie, moi Drodzy???? Mieszkam w Świnoujściu ale jestem zdesperowana dojeżdżać +/- 100km.
Wiem, że coś tam wiecie, coś słyszeliście- piszcie! Proszę:)

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 10:09 am   

Jedyna szkoła jaką znam to w warszawie: http://www.facebook.com/A...?ref=ts&fref=ts

**
Informacje ogólne

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 12:23 pm   

z tego co wiem carnival w łodzi prowadził coś takiego...

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Mar 16, 2013 11:38 pm   

jasne, te szkoły mam już obcykane-wszystko jest w necie. Wszystko oprócz kogoś ze Świnoujścia lub okolic- kto tańczy na chuście. Czekam na jakiś głos..

**

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Maj 24, 2013 8:55 am   

myślę że powinnaś zagadać ze szczecinem, na 85% ktoś się tam tym amatorsko zajmuje.
https://www.facebook.com/klubzonglerski

lub zapytaj Pablo Yoko z forum.
powodzenia, daj znać czy coś znalazłaś

Informacje ogólne

Wysłany: Sob Lip 20, 2013 5:42 pm   

Szukam kogoś, kto mnie nauczy tańca na szarfach w Krakowie. Czy znacie kogoś takiego? Ewentualnie szukam informacji , gdzie kupić i jaką szarfę wybrać oraz stron z trikami do samodzielnej nauki. W akademiku są wysokie sufity i myślę, że dała bym radę. Widziałam też wersję w parku na drzewie))) . Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

**
Informacje ogólne
Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Sie 01, 2013 10:27 am   

Tissue możesz kupić w sklepie kuglarstwa: http://sklep.kuglarstwo.p...obatyczne.html. Dodatkowych sprzętów do podwieszenia (typu liny, taśmy, karabinki) szukaj na stronach ze sprzętem do wspinaczki, ja kupiłam w 8a.pl i jestem zadowolona.
Jest bodajże francuski albo angielski podręcznik do nauki tissue, ale słyszałam, że sporo kosztuje a szału nie robi. Przeszukaj youtube, jeśli wpiszesz "tissue", "aerial ballet" albo "acrobatic silks" wyskoczy Ci tego od groma. Może nie ma dużo tutoriali, ale na samych występach możesz się też dużo nauczyć.
Tu masz ewentualnie jakieś podstawy od feuershow.de: http://community.feuersho...d=188&Itemid=19

Informacje ogólne
Pomogła: 1 raz

Wysłany: Czw Sie 22, 2013 2:42 pm   

oxygenia,

Hej odnośnie tańca w powietrzu. Zapraszam na zajęcia klubu Żonglersko-Akrobatycznego w Szczecinie. aktualnie w każda środę o 17:00 spotykamy się na "psiej polanie" obok jasnych błoni-wstęp bezpłatny. Zajęcia mają luźny charakter. W sezonie "szkolnym" zajęcia odbywają się na sali. Organizator Paweł Królik: tu jego telefon-503322780. Fajna atmosfera na zajęciach dlatego polecam.
Ostatnio zmieniony przez fryne666 Czw Sie 22, 2013 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Paź 16, 2013 12:21 am   

GosiaP,

Hej, pisałam do Ciebie kiedyś w sprawie chusty wertykalnej :) ja też jestem z Krakowa. Jak jesteś dalej zainteresowana tissue to się odezwij najlepiej na facebooku :)

pozdrawiam
Daria Babyn
Ostatnio zmieniony przez ines-gym Sro Paź 16, 2013 12:22 am, w całości zmieniany 1 raz  

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 10, 2015 2:47 pm   

Ja znalazłem to czego szukałem zapisałem się do szkoły AERIAL. www.mira.art.pl Polecam!!

Informacje ogólne

Wysłany: Wto Lut 10, 2015 5:24 pm   

Dokładnie zapraszam polecam :)
Szkoła Tańca w Powietrzu Mira Art w Gdyni, ul Hutnicza 40. Zajęcia grupowe z szarf i kół dla dzieci i dorosłych. ;-)
Szczegóły na stronie mira.art.pl

Informacje ogólne

Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 10:42 am   

ja co prawda jestem z warszawy ale polecam Aerial Dance Studio

Informacje ogólne

Wysłany: Sro Maj 18, 2016 12:34 pm   

Witam orientuje się ktoś gdzie w Krakowie lub Małopolsce mogę zakupić szarfy do indywidualnych treningów? Będę wdzięczna za podpowiedź,
Kontakt Angelika Satoła fb
Dziękuję

Odpowiedz do tematu