Ogłoszenie Charytatywne

Offtopic lub nie w temacie, głupoty, testy i niedorzeczności. Tematy są automatycznie po pewnym czasie kasowane lub z widzimisię moderatorów.
Rafał289
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 04, 2016 5:20 pm
Lokalizacja: Chorzów

Ogłoszenie Charytatywne

Post autor: Rafał289 »

Witam wszystkich,
To jest krótkie zaproszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat trochę z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W poprzednich latach warsztaty dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Sympatyczne było to, że przesyłano zaskakująco rożne projekty dla domów dziecka: od remontów świetlic przez wycieczki i zielone szkoły po leczenie i rehabilitację. Nie wyłącznie przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeśli ktoś nie zdąży uczestniczyć w obecnej edycji programu, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako darmowej promocji – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.

[ Dodano: Czw Lis 17, 2016 2:44 pm ]
Witam wszystkich,
To będzie aktualne ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje działaczom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to projekt doradczy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, dotyczące kultury i sztuki, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, turystyczne, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. W naszym serwisie www dane o programie i rekrutacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Zjazdy zaplanowano w rejonie Katowic, niemniej wszystkie posiłki i hotel i ewentualne koszty benzyny czy komunikacji publicznej też pokrywa Fundacja.
Jeżeli jakiś aktywista NGO nie da rady brać udział w zajęciach w tegorocznej odsłonie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co pół roku.
Zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie proszę powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla stowarzyszeń i fundacji.
ODPOWIEDZ